Ievadiet meklējamo vārdu

Jaunas paaudzes Frekvenču pārveidotāji NFO Sinus®

Jaunas paaudzes Frekvenču pārveidotāji NFO Sinus®

Jaunas paaudzes Frekvenču pārveidotāji NFO Sinus®

Jaunākās paaudzes NFO Sinus® frekvenču pārveidotāji būtiski ļauj ietaupīt elektroenerģiju un uzstādīšanas izmaksas.

Ieguvumi:
+ nav nepieciešami dārgi, īpaši ekranēti kabeļi;
+ nav pieslēguma kabeļu garuma ierobežojums;
+ nav nepieciešami elektromagnētiskā starojuma slāpētāji;
+ nav nulvada (zemējuma) strāvas;
+ nav gultņu strāvas;
+ nav palaišanas trokšņa;
+ nav elektromagnētisko traucējumu;

+ IR pilna jauda sākot no palaišanas brīža;
+ IR 5 gadu garantija.

Vispārēja informācija: frekvenču pārveidotājus izmanto, lai regulētu maiņstrāvas elektrodzinēju griešanās ātrumu. Tas ir nozīmīgi, lai lieki netērētu elektronerģiju, piemēram, ūdens sūkņu vai ventilācija iekārtu darbināšanā, lai regulētu transportieru lentu kustības ātrumu un līdzīgās situācijās. Ap 70% elektroenerģijas tiek izmantots darbinot elektrodzinējus un NFO Sinus® frekvenču pārveidotāji ir modernākais risinājums, lai enerģiju ietaupītu. Vēsturiski tiek izmantota PWM – Pulse Width Modulation tehnoloģija, kam ir daudz negatīvu blakusefektu. Zemāk ir detalizētāks skaidrojums par šo tehnoloģiju.

Plašākas pielietojuma iespējas.
NFO Drives® Frekvenču pārveidotāji pārveido elektrības frekvenci saglabājot sinusoidālu līkni, pretstatā “klasiskajiem” PWM frekvenču regulatoriem. Attēlos zemāk uzskatāmi redzamas atšķirības. Tiešī šī atšķirība ir tā, kas novērš nepatīkamo sīkšanu/rūkšanu, kas nozīmē ne tikai komfortu lietotājam, bet arī mazāku slodzi elektromotoriem, nerodas elektromagnētiskais starojums. Šīs īpašības padara iespējamu NFO Sinus® frekvenču pārveidotāju pielietošanu augsti jūtīgās vietās kā, piemēram, slimnicas.

 

 

 

 

 

Lētāka uzstādīšana.
NFO Sinus® frekvenču pārveidotāju pievienošanai elektromotoriem nav nepieciešami dārgi ekranēti vadi, kas iepriekš ierobežoja gan regulatora attālumu no elektronmotora, gan palielināja instalācijas izmaksas. Savienošanai var izmantot parastus vadus (atbilstoši slodzei). Attālums nav ierobežots. Šī īpašība ļauj koncentrēt visu ierīču monitoringu un vadību vienuviet.

Ietaupījumi.
NFO Sinus® frekvenču pārveidotāju tehnoloģija ir patentēta un paši frekvenču pārveidotāji maksā dārgāk par ierastajiem. Tomēr šī ir naudu un resursus taupoša tehnoloģija. Ietaupījums, pirmkārt, rodas pateicoties tam, ka var izmantot parastus (neekranētus) vadus un lietošanā var ietaupīt pat līdz 70% elektroeneģijas. Atmaksāšanās bieži vien notiek pat viena gada laikā. Ražotājs ir atzīts kā Zviedrijas tīro tehnoloģiju uzņēmums.

Ražotāja video prezentācija angļu valodā

 

 

Ieskatam produktu saraksts atbilstoši jaudām. Vienam pārveidotājam var pieslēgt arī vairākus elektromotorus kamēr kopējā jauda iekļaujas pārveidotāja specifikācijā.

Detalizētākai informācijai, lūdzu, zvaniet vai rakstiet e-pastu.