Jaunākās paaudzes Frekvenču pārveidotāji

Ietaupiet elektroenerģiju

Piedāvājam ietaupīt elektroenerģiju uzstādot jaunākās patentētās tehnoloģijas elektromotoru frekvenču pārveidotājus griešanās ātruma regulēšanai. Ne vienmēr iespējams iegādāties motoru ar vajadzīgo apgriezienu skaitu un ne vienmēr ir izdevīgi elektromotoru lietot režīmā “ieslēgts/izslēgts”. Var būt noderīgi uzstādīt ātrāku motoru un daļu laika to darbināt lēnāk un tērējot mazāk elektroenerģijas. Ar vienu elektromotoru un frekvenču pārveidotāju būs iespējams paveikt vairāk un ar mazākām izmaksām.

Ietaupījumi rodas pielāgojot elektromotoru griešanās ātrumu un salāgojot to ar vajadzīgajiem darbināmās ierīces snieguma raksturlielumiem. Piemēram, plūdeni regulējot ventilācijas iekārtas darbību var vienkārši mainīt padotā vai atsūktā gaisa daudzumu, plūdeni mainot ūdens sūkņa darbības ātrumu pēc nepieciešamības var regulēt pārsūknētā ūdens daudzumu.  Mainot transportiera lentes kustības ātrumu var mainīt laika vienībā pārvieto produktu vai materiālu daudzumu u.tml.

Plašs pielietojums rūpniecībā. Šos jaunās paaudzes frekvenču pārveidotājus nu var izmantot arī medicīnas iestādēs un citās vietās, kur vide jūtīga pret elektromagnētisko starojumu.

Produktu klāstā ir frekvenču pārveidotāji pievienotajai jaudai no 0,4 līdz 90 kW.

Detalizētāk var lasīt uzklikšķnot šeit.